Teknoloji

13 Yıl Sonra Amnesia: The Dark Descent’e Steam Atölyesi Desteği Geldi

 
Frictional Games tarafından 2010 yılında oyunculara sunulan anksiyete oyunu Amnesia: The Dark Descent için Steam Atölyesi üssü geldi. Bu destek, serinin en yeni oyunu The Bunker’ın çıkışından dört gün önce eklendi. Atölye desteği sayesinde The Dark Descent oyununa çeşitli modlar yükleyebilir ve daha farklı deneyimler elde edebilirsiniz.
 
Artık atölye standıyla birlikte çeşitli modlar kurabilirsiniz
 
 
 
Atölye takviyesinin gelmesiyle birlikte çeşitli açıklamalarda bulunan geliştirici ekip, “Yıllar içinde yapılan sayısız mod ve oluşturdukları özel içerikler bizim için büyük önem taşıyor. Artık bunları nihayet yayınlayabilir, yükleyebilir ve oynayabilirsiniz.” Steam sorunsuz.”
 
Amnesia, Steam Workshop tabanıyla birleştiğinde oyununuz için oluşturulmuş özel modlara erişim sağlayarak oyunculara daha fazla kolaylık sağlar. Mod geliştiriciler için daha fazla keşfedilebilirlik seçeneği sunan Steam Workshop’ta sayısız içerik bulunmaktadır.
 
Amnesia: The Dark Descent şu anda Steam’de 190,00 TL fiyatla satışta. 2010 yılında çıkış yapan oyunda birinci şahıs hayatta kalma kaygısı deneyimine adım atıyorsunuz.

haber-koyulhisar.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu