Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım: “Kendim için bir şey istemiyorum, Türkiye için istiyorum”

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım, ailesiyle Ümraniye’de iftar yemeği yedi. Ümraniye Belediyesi nikah sarayında düzenlenen iftarda açıklamalarda bulunan Binali Yıldırım, “Kendim için bir şey istemiyorum. Türkiye için, çocuklarımız için, geleceğimiz için bir şey istiyorum” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Binali Yıldırım’ın her yıl Ramazan ayı boyunca düzenlediği aile fertleriyle iftar, Ümraniye Belediyesi Düğün Sarayı’nda gerçekleştirildi. İftara Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım ve çok sayıda aile üyesi katıldı. Binali Yıldırım, dualarla başlayan iftar programının ardından açıklamalarda bulundu.

İftar programının ardından açıklama yapan Binali Yıldırım, 14 Mayıs’ta seçimin yapılacağına dikkat çekerek, “Bayramdan sonra bir işimiz daha var. 14 Mayıs’ta tercihimiz var. Hazır mıyız? Girdim.” Ailenizden biri olarak 15.Seçimde ben 16.Seçimde aday olmadım.Türkiye için,sizin için,bizim çocuklarımız için,geleceğimiz için bir şey istemiyorum.Bölücülere ve bölücülere izin vermemeye hazır mısınız? FETÖ’cüler geçer emperyalist oyunlara karşı rekor oyla Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yeniden seçmeye hazır mısınız Durmayın yola devam Hesap sorulacaksa “PKK’dan da yandaşlarından da hesap soracağız” 14 Mayıs’ta, 15 Temmuz’da 251 vatandaşımızı şehit eden FETÖ’cü alçaklar. Bu hesabı hep birlikte tutacağız. Yirmi yıldır tek işimiz hizmettir” dedi. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu