Yaşam

Camdaki Kız dizisi final yaptı, başrol oyuncularının paylaşımları duygulandırdı

Başrollerini Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Cihangir Ceyhan, Selma Ergeç, Enis Arıkan, Tuğrul Tülek, Nihal Menzil, Hamza Yazıcı, Tamer Levent ve Engin Şenkan’ın paylaştığı Camdaki Kız dizisi dün akşam yayınlanan 82. bölümüyle ekran macerasına son verdi. 2.5 yıldır yayınlanan dizinin finalinde hem komik hem de duygulu sahneler yaşandı.

HAYIR ÖLDÜ

Hayri’nin boşanma oyununa inanmayan Laz Kız, avukat arkadaşından yardım istedi. Aldatıldığını öğrenen Laz Kız, Hayri’yi kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Sevdiği adamı gözünü kırpmadan öldüren Laz Kız, karakola giderek teslim oldu. Hayri’nin ölüm haberini alan Sedat, tüm cenaze işlemleriyle ilgilenmesi için Tako’yu görevlendirdi. Sedat’ın bu güzel fikri babasından tam not aldı.

SEDAT VE NALAN BARIŞ

Dizide 1 yıl geçirdikten sonra Türkan kızlarını da yanına alarak Nalan ve Hafiş’e taşındı. Nalan, babasının izinden giderek ‘Merhem’ adlı ilk sergisini açtı. Nalan’ı doğum gününü kutlamak için yemeğe çıkaran Sedat, ondan bir baht daha istedi. Nalan da Sedat’ın teklifini kabul etti.

NALAN ANNE OLUN

Bir kez daha zaman sıçramasının yaşandığı Camdaki Kız’da Nalan, boşandıktan sonra ayrıldığı Köroğlu konağına bu kez Sedat’la ikinci kez evlenen ve ilk çocuğunu kucağına almış bir anne olarak geri döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu