Yaşam

Edinburgh Düşesi Sophie’nin King’s Parade’de Prenses Charlotte’u azarladığı iddia edildi

Edinburgh Düşesi Prenses Sophie ile Prenses Charlotte arasında hafta sonu Kral Charles’ın doğum günü kapsamında gerçekleşen Trooping Color Töreni’nde yaşanan diyalog, kısa sürede sosyal medyada günün konusu oldu.

PRENS’i azarladığı iddia edildi

Sosyal medyada paylaşılan görüntüde Prenses Charlotte, Kral Charles’ın kutlamaları sırasında atlı muhafızların geçit törenini izlerken Sophie’ye soru sormak için ayağa kalktı. Ancak Sophie’nin Charlotte’a sohbet etmek için iyi bir zaman olmadığını söylemeye çalıştığı görüldü.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Birçok kullanıcı, Sophie’nin Charlotte ile ilgilenmeyeceğini ve sert bir şekilde “otur!” Emri verdiğini iddia etti. Charlotte’un aldığı tepkilerden memnun kalmayarak geri çekildiği iddia edildi. Bir Twitter kullanıcısı, “Charlotte’a nasıl azarlanıp buraya oturması emredildiğine bakın” diye yazdı. Bir diğeri, “Sophie, Charlotte’a oturmasını söylüyor, muhtemelen tuvalete gitmesi gerekiyordu!” yorumunu yaptı.

DUDAK OKUMA UZMANLARI YORUM YAPTI

Dudak okuma uzmanı Jeremy Freeman’a göre Sophie, genç Prenses’e oturmasını söylemedi. Aslında, Charlotte’un teyzesi Sophie’ye “Ne kadar sürer, Sophie?” diye sordu. ve Sophie, “Sanırım şimdi,” diye yanıtladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu