Haber

İmamoğlu’ndan ‘makam’ vurgusu! Kılıçdaroğlu’na Mesaj

İmamoğlu, Ataşehir’de yapılacak İçerenköy Spor Tesisi’nin temel atma törenine katıldı. Törenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmamoğlu, CHP-SHP eski liderleriyle Beylikdüzü’nde yaptıkları görüşmenin detaylarının sorulması üzerine, “Üç başkanımız Hasan Akgün’ün kongreyi ağırlayacağını duyduğumuzda Büyükçekmece festivali Beylikdüzü’nde buluştuk kendileri ile bana ait özel bir sergi salonu var orayı birlikte gezdik yemek yedik.

Sizlerle paylaşamayacağım partimizi, güncel meseleleri ve geleceği konuştuk. çok faydalandım. Önümüzdeki günlerde alacağımız kararlara veya çizeceğimiz yola büyük katkı sağlayacağını söyleyebilirim” dedi.

“YETKİ KONUSUNUN ÖTESİNDEKİ KADIN”

İmamoğlu, “Her değerli fikri mutlaka gündemimize alıyoruz. Ben ve benim gibi düşünenler zaten biliyoruz ki meseleyi bir yetki meselesinin çok ötesinde ele alıyorum, ülkemizi, ülkemi, milletimi, şehrimi, 16 milyon vatandaşım, partim ve partililerim ile bu konuda en sağlıklı kararı vermemiz gerektiğini ve değerlendirmelerimizin bu çerçevede devam edeceğini belirtmek isterim.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu