Yaşam

Avatar: The Way of Water Disney+’a Geliyor: İşte Tarihçe

2022 yılının şüphesiz en çok konuşulan filmlerinden biri. Avatar: Suyun Yolu öyleydi. İlk kez 2009 yılında tanıştığımız Avatar serisinin devamı olan ikinci film vizyona girmeden önceki dönemde de yayınlandığı dönemde de sinema dünyasının bir numaralı gündem maddesiydi. Sinema artık gündemden düşse de önümüzdeki günlerde yine konuşulacak.

Çünkü Avatar: Suyun Yolu 7 Haziranitibariyle Disney+Warner Bros. Discovery’nin yenilenen dijital içerik platformu ile maks. (eski adıyla HBO Max). Böylece film sinemaya gitmeye fırsatı olmayanlar ya da sinemaya gidip tekrar izlemek isteyenler için, sınırsız erişim fırsatı sunacak. Tabii ki, bu erişim bir Disney+ veya Max aboneliği gerektirecektir.

Binlerce film, belgesel, dizi ve animasyona ev sahipliği yapan Disney+, platforma özel içeriklerin yanı sıra Marvel Studios, National Geographic ve Pixar gibi devler için yapımlara da ev sahipliği yapıyor. Platforma üye olmak ve Disney+ ayrıcalıklarına erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye’deki kullanıcılar da izleyebilecek mi?

Yani Türkiye’deki mevcut düzenlemelere göre, vizyon tarihi ile dijital içerik hakkı için. 6 ay geçti ihtiyaçlar. Sırf bu yüzden 16 Aralık 2022’de vizyona giren Avatar: The Way of Water’ın birkaç hafta gecikmeyle Türkiye’ye gelebileceğini düşünebilirsiniz.

Disney+ Türkiye, Avatar: The Way of Water için şimdiden bir sayfa oluşturdu ve filmin dijital platforma ne zaman geleceğini resmen duyurdu. Bu açıklamaya baktığımızda 7 Haziran tarihinin Türkiye için de geçerli olduğunu görüyoruz. Yani film tam 6 ayı doldurmamış olsa da Türkiye’de dijital olarak vizyona girecek. Sinemanın Disney+ sayfası için Buradailişkiyi kullanabilirsiniz.

,

Aylık 64,99 TL veya yıllık 649,90 TL’ye üye olarak Disney+ avantajlarından anında yararlanabilirsiniz.

#ortaklık

alucraajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu